Czy kaszerowanie opakowań tekturowych to dobry sposób na reklamę?

Zwiększenie estetyki kartonu, który trafia do klientów, jest istotną kwestią, w końcu aż 65% naszej populacji to wzrokowcy. Nie dziwi więc fakt, że kaszerowanie opakowań tekturowych stało się popularną metodą. Pozwala ona na poprawienie wytrzymałości, wyglądu oraz sztywności arkusza tektury. Czy działanie to może być dobrym sposobem na reklamę?

Czym jest kaszerowanie?

Technologia ta polega na łączeniu ze sobą dwóch arkuszy surowców przy pomocy dedykowanego do tego kleju. Pozwala to m.in. na połączenie wysokiej jakości druku offsetowego z opakowaniami tekturowymi. Dzięki kaszerowaniu można otrzymać ciekawie prezentujący się elegancki laminat, a co za tym poprawić opakowanie pod względem wizualnym.

Na tego typu kartonach poza formami reklamowymi można także umieszczać przydatne informacje np. link do strony internetowej, adres sklepu itp. Co więcej, sam nadruk jest bardzo trwały oraz odporny na działanie UV, dzięki czemu szybko nie blaknie oraz dobrze prezentuje się przez dłuższy czas.

Jakie opakowania kartonowe nadają się do kaszerowania?

Mogą to być zarówno duże kartony, jak i małe. Wiele zależy od danej działalności, prowadząc sklep internetowy z ubraniami, warto kaszerować opakowania tekturowe w różnych rozmiarach. Grafika odgrywa obecnie bardzo dużą rolę i wpływa na wybory klientów, dlatego też warto o nią zadbać.

A jeśli szukasz kartonów to serdecznie zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą naszej firmy.